In deze workshop werkt u gezamenlijk op 1 groot doek. Alles is aanwezig, tijdschriften, verf, krijt, schelpjes etc.

De bedoeling is om het samen, naast elkaar en opbouwend werken met respect voor elkaar gebeurd. Er ontstaat vanzelf een proces, waarin men soms dingen van elkaar te weten komt. Zoals "ik vind dat zo goed van je" "wat ben jij creatief" etc.

Natuurlijk wordt er met passende muziek gewerkt en kan men of de collage mee nemen, of er foto's van toegestuurd krijgen.

De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.
Redacteur

Hallo ik ben Christel, redacteur van Recreatief.nl en al ruim 25 jaar eigenaar van deze site. Ik ben gek op reizen en heb al veel van de wereld gezien maar Nederland heeft toch wel echt mijn hart veroverd. We hebben in ons kleine land zoveel groots dat ik er dagelijks over kan vertellen en dat doe ik dan ook graag in mijn blogs over al het leuks wat er in Nederland te doen is en al het moois wat je kunt verkennen en ontdekken. De diversiteit van Nederland is ongekend en blijft mij, zelfs na 25 jaar schrijven, nog vaak verrassen.