Wij verhuren kleine en grote sloepen, voor groepen van 4 tot 500 personen. U vaart met één of meerdere sloepen. De sloepen zijn van alle comfort voorzien en zijn zowel met als zonder schipper te huur. Ontspannen en genieten zijn de sleutelwoorden.

Wij verhuren 7 soorten sloepen.
  • De Weco sloep
  • De Escape 600
  • De Seafury 700
  • De Seafury 730
  • De Escape 750
  • De Jan van Gent
  • Sloep met schipper
Heerlijk door de grachten van Leiden en over de Kagerplassen varen. Catering aan boord van de sloep mag natuurlijk niet ontbreken! Combineer het sloep varen eens met een cursus zeilen of waterskiën. Als afsluiting staat een complete barbecue klaar op het terras van Restaurant Kaagzicht.

Het sloep varen kan uitgebreid worden met een GPS-sloepengame, puzzeltocht of workshop-fotografie. Leuk voor een bedrijfsuitje of een dagje weg met de familie.

Handig om te weten
  • U heeft geen vaarbewijs nodig
  • De prijzen zijn inclusief brandstof
  • Kosteloos annuleren mogelijk
  • Catering, schipper of muziek aan boord is mogelijk
  • Geldig legitimatiebewijs is verplicht
Inclusief
  • Brandstof
  • Zwemvesten voor kinderen
Prijzen
  • Prijzen variëren tussen € 15,- en € 45,- per persoon.
  • Afhankelijk van het soort sloep, wel/geen schipper, catering en tijdsduur.
  • De borg op de sloepen varieert tussen de € 150,- en € 250,-.
De prijs van deze activiteit is geldig tot en met 31 december 2014.

De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.
Redacteur

Hallo ik ben Christel, redacteur van Recreatief.nl en al ruim 25 jaar eigenaar van deze site. Ik ben gek op reizen en heb al veel van de wereld gezien maar Nederland heeft toch wel echt mijn hart veroverd. We hebben in ons kleine land zoveel groots dat ik er dagelijks over kan vertellen en dat doe ik dan ook graag in mijn blogs over al het leuks wat er in Nederland te doen is en al het moois wat je kunt verkennen en ontdekken. De diversiteit van Nederland is ongekend en blijft mij, zelfs na 25 jaar schrijven, nog vaak verrassen.