Kom op Safari in Zeeland en spot de Big 4
Wij verwelkomen u graag in het mooiste stukje van Nederland: De Kop van Schouwen. Fiets langs de Oosterschelde op zoek naar
bruinvissen, wandel door de Zeepeduinen en waai lekker uit op het strand. Vergeet ondertussen niet uit te kijken naar de
damhertenen
reeën! Bij strandpaviljoen De Haven Van Renesse kunt u vanaf het terras de
zeehondenspotten die daar regelmatig te zien zijn.
Ontdek de allure van dit **** hotel in Burgh-Haamstede
Het hotel geeft gastvrijheid een nieuwe betekenis. Het hotel is gelegen op een van de
mooiste locaties van Zeeland, tegenover boswachterij Westerschouwen en de Zeepeduinen. Hier komen gasten niet zomaar vergaderen, dineren of overnachten. Ze worden in de watten gelegd met eerlijke streekproducten, oprechte aandacht en een prachtige ambiance geïnspireerd op de Art Nouveau. Het hotel heeft alle ingrediënten om nog een dagje te blijven of om nog eens terug te komen binnen handbereik, op nog geen vijftig minuten rijden vanaf Rotterdam, Breda of Antwerpen.
We willen u als gast graag een
WOW-ervaringof -beleving bezorgen. Dit doen we door kennis te delen, kennis toe te voegen en aan te bieden. Om te blijven leren en ons en onze omgeving te blijven ontwikkelen, vragen we ook regelmatig onze gasten naar hun ervaring en kennis.
Geniet zelf eens van een heerlijk fietsarrangement aan de Zeeuwse kust.