De lodgetent is geschikt voor maximaal 4 personen.
Deze tent heeft 2 ruime afsluitbare slaapkamers waarvan één met tweepersoonsbed en de ander met 2 bedden die ook als tweepersoonsbed kunnen worden opgemaakt. De badkamer met ruime regendouche en toilet is met een houten deur af te sluiten. De open keuken is volledig ingericht en beschikt over een gaskookplaat en koelkast met vriesvak. De sfeervolle eet-/zithoek maakt deze tent compleet.
Ga er op uit!
Onze Buitenplaats ligt midden in Nationaal Park Veluwezoom, maar daarnaast zijn er ook nog eens ontzettend veel bezienswaardigheden in de directe omgeving. Teveel om op te noemen! Vandaar hier onze top 5.
Burgers’ ZooBeroemde en geliefde dierentuin, beslaat maar liefs 45 hectare.
Nederlands OpenluchtmuseumDit museum neemt je mee in de geschiedenis van Nederland van de afgelopen eeuwen.
Kasteel RosendaelBreng een bezoek aan het imposante en historisch ingerichte kasteel in een park met veel bezienswaardigheden. En sla de Bedriegertjes niet over!
Airborne MuseumMaak kennis met dit unieke museum en ervaar dat vrijheid nooit vanzelfsprekend is.
Kröller-Müller MuseumUniek in elk seizoen: dit museum is steeds opnieuw een bezoek waard.
We geven je vooraf of tijdens je verblijf graag onze persoonlijke tips en adviezen voor restaurants, uitjes met kinderen, bijzondere plekjes en nog veel meer.
Boek hier dit Exclusief Vriendinnenweekend op de Veluwezoom midden in de natuur!