Ingrid Claessen in Cuijk
Begin: 10-02-2012 Einde: 20-3-2010 Locatie: Art Partner Cuijk Stad: Cuijk
Van 19 februari tot en met 20 maart exposeert Ingrid Claessen haar nieuwste olieverfschilderijen bij kunstuitleen Art Partner te Cuijk (naast de schouwburg).
De hoofdzaak: olieverf schilderijen voor dichtbij en veraf. Tijdens het schilderen stel ik mij open voor ontdekkingen en laat ik mij leiden door de verfmaterie, door toeval en door intuïtie. In het werkproces is het thema 'natuurbeleving' geen doel, maar een aanleiding om schilderend te experimenteren.
Dat neemt niet weg dat ik ook 'zijpaden' insla en gerichte series schilderijen maak die minder abstract zijn, gewoon omdat ik dat ook niet kan laten. Ook daarin komt de materiaalgevoeligheid naar voren (in het verleden mijn landschapserie, vogelportretten, mensportretten, verwerking van kindertekeningen).
Open op vrijdag van 12 tot 18 uur en zaterdag van 12 tot 17 uur.
Een leuk dagje of weekendje weg in Cuijk en omgeving?
Bekijk hieronder het aanbod van zoekuitje online.

