Olmenhorst In Love Bruidsbeurs
Begin: 13-03-2010 Einde: 14-2-2010 Locatie: Landgoed De Olmenhorst Stad: Lisserbroek
Unieke trouwbeurs op De Olmenhorst in Valentijnsweekend
De dag van een huwelijk is om nooit te vergeten. Voorafgaand zijn er zoveel keuzes te maken, dat professionele hulp erg welkom kan zijn.
Vanwege de grote vraag organiseert Landgoed de Olmenhorst in het weekend 13-14 februari een unieke en intieme bruidsbeurs. De beurs vindt plaats op het prachtige landgoed, centraal gelegen bij de Bollenstreek en Haarlemmermeer. De prachtige monumentale Oude Boerderij en het naastgelegen Ambachtsplein bieden ruimte aan tientallen stands.
Bezoekers genieten twee dagen lang van huwelijkslocaties, beauty & gezondheid, bruidstaarten, bloemkunst, bruidskleding, gastengeschenken, fotografie, vervoer, juweliers, huwelijksreizen en andere huwelijkszaken. Daarnaast zijn de bezoekers welkom in de ateliers en winkels op het landgoed.
Klik hier voor de website van Olmenhorst In Love Bruidsbeurs
Een leuk dagje of weekendje weg in Lisserbroek en omgeving?
Bekijk hieronder het aanbod van zoekuitje online.
