0800-5405405
Zoeken verwijderen

Spa en Wellness in een prachtig kasteel in Valkenburg

Twee dagen helemaal tot rust komen en tijd voor uzelf nemen bij Spa & Wellness St. Gerlach. Geniet van een heerlijke beautydag met aansluitend een heerlijk 3-gangen diner en een overnachting in een luxe kamer.

Chateau St. Gerlach
Gun uzelf de tijd om lekker te ontspannen

2 dagen helemaal tot rust komen en tijd voor uzelf nemen bij Spa & Wellness St. Gerlach. Geniet van een heerlijke wellnessdag met aansluitend een heerlijk 3-gangen diner en een overnachting in een luxe kamer in Château St. Gerlach.

Spa & Wellness St. Gerlach

Een onderdeel van Spa & Wellness St. Gerlach is Kneipp Spa. Dit is de enige gespecialiseerde Kneipp Spa. in Nederland. De behandelingen die u tot een gehele ontspanning brengen bestaat uit een volledige massage met de toevoeging van kruidenoliën. Spa staat voor 'gezond door water’. Na een bezoek voelt u zich als herboren.

Kneipp badproducten zijn heel bekend in Nederland. Velen weten echter niet dat deze kruidentherapie slechts een onderdeel is van de Kneipptherapie. Gezondheid en prestatievermogen staan in deze hectische tijd bij de meeste van u hoog op de verlanglijst. U beseft steeds meer dat een groot deel van de verantwoordelijkheid hiervoor bij uzelf ligt. Kneipp Spa helpt u alvast om zich even te onthaasten.

De schoonheidsbehandelingen van Sothys zijn een uitstekende aanvulling op de Kneipp behandelingen.
Sothys biedt een verzorgd, fris en stralend uiterlijk, wat zelfvertrouwen geeft en van grote waarde is om zich prettig te voelen. Een gevoel van welzijn heeft daardoor ook een gunstige invloed op de interpersoonlijke communicatie.

Slapen in de parel van het Geuldal

Château St. Gerlach is gelegen in Houthem, vlakbij het Geulstadje Valkenburg aan de Geul en is onderdeel Relais & Château. Een perfect vertrekpunt voor het verkennen en ontdekken van het Limburgse land. U bent hier slechts enkele kilometers verwijderd van de Romeinse stad Maastricht. Tevens kunt u heerlijk wandelen in het natuurgebied "Ingendael", dat grenst aan het landgoed van Château St. Gerlach.

Het hotel is gevestigd in de prachtige oude pachthof van het landgoed. De luxe hotelkamers en suites zijn individueel gedecoreerd en allemaal voorzien van 4-sterren comfort. Naast de hotelkamers biedt het landgoed ook ruime hotelappartementen, die zeer aantrekkelijk zijn voor een langer verblijf of een verblijf met meerdere personen.

Tijdens het uitgebreide ontbijt in het Tuinpaviljoen kunt u genieten van de kruidentuin en de weidse natuur van het Geuldal met de grazende Konikspaarden en Gallowayrunderen. ’s Avonds kunt u terecht in de gezellige bar of in de sfeervolle lounge.

Culinair genieten

Restaurant Château St. Gerlach
Het à la carte restaurant is gevestigd in de voormalige woonvertrekken van de adellijke familie. De diverse salons hebben allen een eigen uitstraling die in harmonie is met de originele wand- en plafondschilderingen. Laat u door ons restaurant - en keukenteam verrassen met een mooie, Frans georiënteerde kaart. Om uw culinaire belevenis compleet te maken biedt de wijnkelder u een keur aan gerenommeerde wijnen. (Op zondag en maandag gesloten)

Bistrot de Liège
De vroegere keuken, eetkamer en salon van de laatste baron zijn omgetoverd in de knusse Bistrot de Liège. De oorspronkelijke robuuste vloertegels, het antieke fornuis en de voorraadkast zijn nog te vinden in de open keuken. In deze informele omgeving is het dan ook heerlijk verpozen met een kop koffie, heerlijke Limburgse vlaai of een glas Limburgs bier. Daarnaast serveren wij ook streekgerechten, zakenlunches en het wekelijks wisselende menu de la semaine. Bij mooi weer serveren wij op het terras.

Dit Spa arrangement in Valkenburg is inclusief:

  • 1 Overnachting in een luxe kamer
  • 1x Ontbijt
  • 3-gangen diner in de Bistrot de Liége
  • Wandelroutes
  • Volledige massage
Prijs: vanaf € 205,00 p.p. op basis van een luxe kamer.
Verblijfsheffing: € 3,00 p.p.

De prijs van dit Spa & Wellness arrangement in Valkenburg is geldig vanaf 1 april en tot en met 31 december 2013.
(m.u.v. Feestdagen)

De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn 2 reviews gegeven. De gemiddelde score is 9.

9

"Wij hebben 2 heerlijke dagen gehad. Het personeel was zeer klantvriendelijk en behulpzaam. Alles was perfect georganiseerd!"

met oudere kinderen
J.H.E. Brouns-Damen , 47 jaar
19-11-2012 14:03

Ligging
9
Prijs / kwaliteit
8
Service
9
Activiteiten
8
Accommodatie
8
Eten / drinken
9

9

"Een weekendje Chateaux Gerlach is ons zeer goed bevallen. Het weer hielp wel een beetje mee dus we hebben heerlijk gewandeld. De upgrade naar het luxe appartement was een fijne verassing en de wellness was heerlijk ontspannen."

met partner
Anoniem , 41 jaar
14-12-2011 09:22

Ligging
9
Prijs / kwaliteit
8
Service
8
Activiteiten
7
Accommodatie
9
Eten / drinken
9
Toeristische informatie