0800-2252255
Zoeken verwijderen

Historisch arrangement op Texel - 3 dagen bijzonder genieten

Op zoek naar het wel en wee van Texel? Het 3-daagse historisch arrangement laat u veel zien van dit prachtige Waddeneiland. Op de eerste avond geniet u van een historisch diner in Drank & Spijslokaal “Het Schoutenhuys”. Ook entree van het Maritiem & Juttersmuseum is inbegrepen.

Hotel de Lindeboom
Genieten in hartje Den Burg op Texel

Een rijke historie, een vleugje nostalgie en veel comfort. De Lindeboom is een driesterrenhotel in hartje Den Burg, waar gastvrijheid een lange traditie kent. Het pand uit 1891 combineert een authentieke sfeer met moderne faciliteiten. Ga er even tussenuit en laat het échte genieten beginnen.

Pure Luxe

In de klassiek ingerichte kamers komt u heerlijk tot rust. Eindelijk dat goede boek uitlezen, vakliteratuur doornemen of internetten. Vooral de kamers met een bubbelbad of privésauna bieden op-en-top ontspanning. In alle privacy ervaart u een eigen stukje wellness. In de twee restaurants schotelen onze koks het beste van Texel voor. Proef de verrassende à la carte menu’s of ga op culinair avontuur met warme en koude 'Gerechies’.

Hotel De Lindeboom ligt in het hart Den Burg, de grootste plaats op Texel. Zodra de winkels opengaan, komt er leven in de straat. De centrumring herbergt kledingshops en zelfs een Hema. Maar er zijn ook kleine winkeltjes te ontdekken met een bijzonder assortiment. Tijdens marktdagen is het gezellig druk op het plein voor De Lindeboom. Op het terras komt menig Texelaar en toerist een kop koffie drinken. ’s Avonds kenmerkt Den Burg zich door rust en sfeer; De Lindeboom trekt dan vooral culinaire liefhebbers.

De Brasserie en Drank & Spijslokaal Het Schoutenhuys

De Brasserie met haar zonnige serre is een culinaire ontmoetingsplek voor hotelgasten, Texelaars en toeristen. Door de gastvrije uitstraling voelt u zich snel thuis. De deuren staan de hele dag voor u open voor ontbijt, lunch en diner of een heerlijk tussendoortje. Onze tip: proef de huisgemaakte taart met ‘Ervaring’, het huislikeurtje van De Lindeboom.

De kamers

De kamers in Hotel De Lindeboom ademen een nostalgische sfeer. Elke kamer heeft een unieke indeling, gevormd naar de contouren van het historische pand. De stijlvolle inrichting met warme kleuraccenten geeft de kamers een klassieke uitstraling.

Moderne faciliteiten
Vanzelfsprekend zijn alle moderne faciliteiten standaard aanwezig. Individueel regelbare airconditioning, gratis breedband internet, een kleuren-tv met wekkerradio, boxspringbedden en een sleutelcardsysteem met dimverlichting zorgen voor een comfortabel verblijf. Extra luxe ervaart u in de hotelkamers met bubbelbad, stoomdouchecabine of privé-sauna.

Dit arrangement is inclusief

  • 2 nachten op basis van logies met ontbijt
  • Historisch diner in Drank & Spijslokaal 'Het Schoutenhuys' op de eerste avond
  • Entreekaart Maritiem & Juttersmuseum
  • Boekje over monumenten op Texel met een wandel- & fietsroute
  • Boekje over Texel en de V.O.C. met wandel- & fietsroutes
  • Fiets voor een dag
Prijs: € 145 p.p. op basis van een tweepersoonskamer

Kind tot 3 jaar gratis. Kinderen van 4 t/m 11: op basis van verbruik. Aankomst op maandag is niet mogelijk.

Toeslagen

  • Single-use toeslag: € 25,00 p.p.p.n.
  • Luxe kamer met sauna of een bubbelbad: € 15,00 p.p.p.n.
  • Royal Suite: € 22,50 p.p.p.n.
Seizoenstoeslagen
In de periode 1-1 t/m 2-1, 14-2 t/m 28-10 & 17-12 t/m 31-12 geldt een toeslag van € 3,75 p.p.p.n. Met uitzondering van de hiernavolgende perioden: vrijdag- en zaterdagnacht van 12-2 t/m 30-10, 4-4, 2-5 t/m 6-5, 13-5, 23-5, 18-7 t/m 19-8 & 5-9 waarin een toeslag geldt van € 7,50 p.p.p.n.

De prijs van dit 3-daagse Historisch arrangement op Texel is geldig tot en met 31 december 2012.

Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn geen reviews bij dit uitstapje

Toeristische informatie