0800-5405405
Zoeken verwijderen

Fantastische Fiets- en Wandel hotelaanbieding op Texel

Het Eiland Texel is bij uitstek geschikt voor fiets- en wandelliefhebbers. Gelegen op één van de mooiste plekjes van Texel kunt u vanuit het hotel een heerlijk lang weekend of doordeweeks schitterende fietstochten maken of wandelen over de Texelse stranden.

Hotel Tatenhove op Texel
Speciale aanbieding voor fiets- en wandelliefhebbers

Het waddeneiland Texel is bij uitstek geschikt voor fiets- en wandelliefhebbers. Gelegen op één van de mooiste plekjes van Texel kunt u vanuit het hotel een heerlijk lang weekend of doordeweeks schitterende fietstochten maken of wandelen over de Texelse stranden.

Slapen op Texel

Het hotel is gelegen op één van de mooiste plekjes van Texel. Aan de zuidelijke rand van badplaats De Koog. Op loopafstand van het gezellige dorpje, subtropisch zwemparadijs, het dennenbos, de duinen en het strand, ligt het hotel aan een rustige weg en omgeven door de natuur. Vanaf het terras, vanuit de eetzaal en een groot deel van de comfortabele kamers heeft u een schitterend uitzicht over weiden, velden en het bos. Rondom het hotel vindt u een riante tuin met verschillende terrassen.

Het hotel telt 43 comfortabele kamers van verschillende afmetingen, vanaf 16m2 tot meer dan 30m2. Alle kamers zijn voorzien van een TV met kabelaansluiting, telefoon, wekkerradio, badkamer met toilet en douche en/of bad, kaptafel/bureau, leg- en hang-kast, bagagerek, passpiegel en leeslampjes bij het bed. De meeste kamers hebben ook een knus zithoekje en een terras of balkon.

Culinair genieten en lekker loungen

De Keuken

Laat u maar eens lekker verwennen door onze koks! Onze keuken schotelt u een dagelijks variërend menu voor van zeer goede kwaliteit. Het uitgebreide ontbijtbuffet en het 3-gangen diner maken een verblijf op basis van halfpension tot een ware verwennerij. Wij houden uiteraard rekening met diëten.

Lounge
In onze sfeervol ingerichte lounge met bar kunt u genieten van een drankje bij de openhaard. Ook is er een biljart en zijn er diverse gezelschapsspellen beschikbaar. In de lounge kunt u de hele dag terecht voor een kopje koffie of één van de vele lokale- en / of andere dranken.

Er is tussen 12.00 en 16.00 uur een kleine lunch van de kaart te gebruiken.

Bij dit Speciale fiets- en wandelarrangement is inbegrepen:

  • Bij aankomst koffie / thee
  • 1plattegrond van Texel (per 2 personen)
  • 1 dag gratis huurfiets 7 versnellingen
  • 2x een goed gevuld lunchpakket
  • 3 overnachtingen
  • 3x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • 3x een 3-gangen diner
Prijzen op basis van een 2-persoonskamer:
Prijs tot 27 maart 2013: € 185,75 p.p.
Prijs van 27 maart t/m 30 september 2013: € 207,50 p.p.
Prijs van 1 oktober t/m 31 oktober 2013: € 193,00 p.p.
Prijs van1 november t/m 20 december 2013: € 185,75 p.p.

Genoemde prijzen gelden voor BASIS-kamers (Parterre kamers douche, toilet & terras 16m2)
Toeristenbelasting: € 1,60 p.p.p.n.
Upgrade naar STANDAARD-kamer ) €7 p.p.p.n. (optioneel)
Upgrade naar DELUXE-kamer € 12 p.p.p.n. (optioneel)

Verlengen is uiteraard ook mogelijk. De kosten zijn afhankelijk van het seizoen. Informeert u naar de mogelijkheden.

De prijs van dit Speciale fiets- en wandelarrangement is geldig tot en met 20 december 2013.

De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn 5 reviews gegeven. De gemiddelde score is 8.6.

9

"prima gastromonomisch restaurant. Zeer vriendelijk gemoedelijk hotel, personeel, niets dan lof.Ongelooflijk hoe je daar personlijk wordt benaderd. Minpuntje is: geen antislipmatjes voor de douche wat in ons geval een zwaar voetletsel opleverde."

Greet Anthonis
28-07-2011 23:49

10

"Hotel Tatenhove, GEWOON PERFECT, héél vriendelijk personeel,lekker eten, gezellig kader"

Anoniem
01-06-2011 09:59

8

"Heerlijk gewandeld en gefietst. Een klein nadeel het avondeten om 18:00 uur was wel erg vroeg. Jammer om zo vroeg je wandeling af te moeten breken."

M. Beks-van Noppen
30-04-2010 22:47

8

"Prettig hotel,
lekker en goed eten,
gezellige lounch,
prima ligging tbv wandelen en fietsen.

en zeer goede fietsen."

Y. Huizer
24-09-2009 15:27

8

"Wij hebben genoten van het arrangement in hotel Tatenhoven. Het eten aldaar is uitstekend. Wij hadden mooi weer en hebben veel gewandeld en gefietst. Dit arrangement is een aanrader."

H.G. Veltmaat
22-09-2009 17:53

Toeristische informatie